DSV Bokuniewicz Jankowski

W branży od 1991 roku

DSV Bokuniewicz Jankowski Spółka Jawna prowadzi dystrybucję produktów: Pioneer, Pioneer DJ, Onkyo, TEAC, Esoteric, Unold, Gastroback, Aqvia, Sangean, Lenco, Pure, Alecto, eMeet, Braun, Zendure, zatrudniając obecnie blisko 30 osób.

Pierwsza siedziba DSV znajdowała się w Gdańsku, wraz z rozwojem firmy w 1999 roku otwarto kolejne biuro w Warszawie. W 2003 roku główną siedzibę firmy przeniesiono do  Gdyni do nowoczesnego obiektu biurowego o większej powierzchni, gdzie znajduje się do dzisiaj.

Pioneer

Od samego początku działalności DSV głównym partnerem biznesowym był i pozostaje japoński producent sprzętu elektronicznego Pioneer, który działa w tej branży od lat 30-tych XX wieku. Oferta marki Pioneer obejmuje szeroki obszar elektroniki użytkowej – multimedia, domowy sprzęt hifi, audio, video, car audio. Marka Pioneer DJ, która oddzieliła się od Pioneer w 2015 dostarcza profesjonalny sprzęt dla DJ-ów będąc niekwestionowanym liderem branży.

Pioneer jest producentem urządzeń audio-video dostarczających milionom użytkowników na całym świecie nowatorskie rozwiązania dla audiofilskiej rozrywki multimedialnej.

Z roku na rok wraz z rozwojem oferty Pioneer, przedstawiając liczne innowacyjne urządzenia pierwsze w swoim rodzaju na rynku polskim, tak jak i na świecie, przejmuje wiodącą pozycję na rynku pod względem technologicznym, wyznaczając kierunki rozwoju i jakości dla całej branży. O uznaniu, jakim cieszą się produkty tej marki, mogą świadczyć liczne nagrody przyznawane przez dziennikarzy, specjalistów z branży, jak i użytkowników EISA (europejskie stowarzyszenie dziennikarzy pism branży audio, video), niemal rokrocznie przypadające w prestiżowych kategoriach produktom Pioneer (m. in. TV plazmowe, radioodtwarzacze, systemy nawigacji samochodowej).

Marki AGD

Od 2011 roku firma DSV rozpoczęła także dystrybucję sprzętu AGD. Aktualnie, w portfolio AGD naszej firmy znajdują się marki: Unold, Gastroback, Aqvia oraz wybrane produkty marki Alecto.

gastroback

„Stawiamy przed sobą ambitne zadania rozwoju i ekspansji w coraz trudniejszych  i bardziej wymagających realiach rynkowych. Niewątpliwie będzie to wymagało determinacji, dużego nakładu pracy oraz rozwagi w podejmowaniu decyzji.”