Historia

DSV Bokuniewicz Jankowski Spółka Jawna działa w branży od 1991 roku. Obecnie prowadzi dystrybucję produktów Pioneer, Pioneer DJ, Onkyo, Sangean, Lenco, Pure, Alecto, KYGO, Zendure, Fysic, Unold, Gastroback, Happybrush, Aarke i AIV zatrudniając obecnie blisko 30 osób.

Spółka rozpoczęła działalność zakładając swoją siedzibę w Gdańsku, wraz z rozwojem i stałą ekspansją na rynku w październiku 1999 roku otwarto Biuro Handlowe w Warszawie, a pod koniec roku 2003 siedzibę spółki przeniesiono do nowoczesnego obiektu biurowego o większej powierzchni w Gdyni, gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego. Firma opiera się całkowicie na kapitale prywatnym.

Obecna siedziba firmy, Gdyńskie Centrum Biznesu – Gdynia


Od samego początku działalności DSV, głównym jej partnerem był i pozostaje japoński producent sprzętu elektronicznego Pioneer, który działa w tej branży od lat 30-tych XX wieku. Oferta marki Pioneer obejmuje szeroki obszar elektroniki użytkowej – multimedia, domowy sprzęt hifi, audio, video, car audio. Marka Pioneer DJ, która oddzieliła się od Pioneer w 2015 dostarcza profesjonalny sprzęt dla DJ-ów będąc niekwestionowanym liderem branży.

Pioneer jest producentem urządzeń audio-video dostarczających milionom użytkowników na całym świecie nowatorskie rozwiązania dla audiofilskiej rozrywki multimedialnej.

Z roku na rok wraz z rozwojem oferty Pioneer, przedstawiając liczne innowacyjne urządzenia pierwsze w swoim rodzaju na rynku polskim, tak jak i na świecie, przejmuje wiodącą pozycję na rynku pod względem technologicznym, wyznaczając kierunki rozwoju i jakości dla całej branży. O uznaniu, jakim cieszą się produkty tej marki, mogą świadczyć liczne nagrody przyznawane przez dziennikarzy, specjalistów z branży, jak i użytkowników EISA (europejskie stowarzyszenie dziennikarzy pism branży audio, video), niemal rokrocznie przypadające w prestiżowych kategoriach produktom Pioneer (m. in. TV plazmowe, radioodtwarzacze, systemy nawigacji samochodowej).

Od 2011 roku firma DSV rozpoczęła także dystrybucję sprzętu AGD. Aktualnie, w portfolio AGD naszej firmy znajdują się marki: Unold, Gastroback, Aarke, Happybrush oraz wybrane produkty marki Alecto.


Na najbliższy czas, firma stawia przed sobą ambitne zadania rozwoju i ekspansji w coraz trudniejszych i bardziej wymagających realiach rynkowych. Niewątpliwie będzie to wymagało determinacji, dużego nakładu pracy oraz rozwagi w podejmowaniu decyzji.