Pioneer zaprezentował systemy muzyczne FAYOLA- FS-W40 i FS-W50, tworzące zupełnie nowy gatunek produktów audio. Pokonują one ograniczenia dotychczasowych systemów umożliwiając dowolną konfigurację, bezprzewodową transmisję dźwięku z jednostki centralnej do głośników, możliwość stworzenia zarówno systemu stereo, jak i surround oraz funkcjonalności multiroom. Całością możesz sterować za pomocą darmowej aplikacji Pioneer Remote App, dostępnej w AppStore i Google Play.

Niedostępna dotąd wolność
Jednostka centralna systemów FAYOLA ma płaską, kompaktową i lekką konstrukcję. Jej szlachetna, elegancka obudowa jest pokryta aluminiową warstwą wraz z ceramicznym tworzywem, które doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. To samo dotyczy budowy głośników, które nie wymagają przewodowego połączenia z jednostką główną. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić im podłączenie zasilania.

Możliwość rozbudowy
Twoje wymagania wobec systemu muzycznego mogą się z czasem zmienić. Dlatego systemy FAYOLA możesz rozbudować o dodatkowe komponenty. Dla jeszcze głębszego brzmienia, system 2.0 FS-W40 możesz uzupełnić o opcjonalny subwoofer bezprzewodowy FS-SW40 (w systemie FS-W50 subwoofer jest już dołączony). Dwa dostarczone głośniki możesz uzupełnić o kolejną, opcjonalną parę tworząc system 4.0 lub 4.1.

FireConnect: muzyka z różnych źródeł – we wszystkich pomieszczeniach
Muzyka może dawać nam rozrywkę, inspirować i poprawiać humor. Z systemem FAYOLA nie musisz już ograniczać tej przyjemności wyłącznie do spędzania czasu w salonie. Za pośrednictwem technologii FireConnect możesz utworzyć bezprzewodowy system multiroom, który pozwoli na stworzenie sieci głośników w różnych pomieszczeniach. Możesz tworzyć grupy głośników i odtwarzać muzykę na wszystkich jednocześnie lub tylko na wybranych.

Najwyższa jakość czy zaawansowana wszechstronność? Najlepiej wszystko!
Strumieniowe odtwarzanie muzyki jest szybkie i wygodne, jednak kryje się za nim mnóstwo różnych standardów i formatów. Z systemami muzycznymi FAYOLA nie musisz się niczym martwić, gdyż już obsługują one najpopularniejsze serwisy streamingowe. Jeśli w przyszłości pojawią się nowe źródła streamingowe, będziesz je mógł odtwarzać np. za pomocą Bluetooth, Wi-Fi czy technologii Chromecast, która wkrótce będzie obsługiwana przez systemy (po aktualizacji). Przez sieć, możesz odtwarzać nawet pliki Hi-Res audio, których jakość jest znacznie wyższa od jakości CD – PCM do 192kHz / 24 bit lub DSD128 5.6MHz. Po prostu ciesz się wysokiej jakości muzyką, nie musząc martwić się o to czy system ją odtworzy.

Nie tylko audio – gniazda HDMI kompatybilne z UltraHD
To niemal pewne, że wszystkie nowe telewizory w najbliższych latach będą już kompatybilne z zachwycającą rozdzielczością 4K UltraHD ze źródeł sieciowych i z materiałów pochodzących z zewnętrznych odtwarzaczy. Systemy FAYOLA są już na to przygotowane, posiadając gniazda HDMI, które pozwalają na otrzymywanie i przekazywanie sygnału UltraHD w najwyższych standardach: 4K / 60p / 4:4:4 / 24bit HDR. Jednostka główna posiada także funkcję skalowania materiałów HD (np. z odtwarzacza Blu-ray) do rozdzielczości 4K.

Pełna kontrola w zasięgu ręki – Pioneer Remote App
Podstawowymi funkcjami możesz sterować za pomocą eleganckich i dyskretnych przycisków w obudowie. Bardziej zaawansowane funkcje obsłużysz pilotem sterowania dołączonym do opakowania. Jeszcze wygodniej możesz je kontrolować, dzięki bezpłatnej aplikacji sterującej Pioneer Remote App. Za jej pośrednictwem możesz stworzyć i obsługiwać swój system multiroom oraz regulować brzmienie i inne właściwości systemu.