Pioneer przedstawia Rayz Rally, pierwszy przenośny głośnik kieszonkowy Lightning, który zamienia telefon iPhone w głośnik konferencyjny wystarczająco głośny, aby nagłośnić salę konferencyjną. Rally łączy nową, innowacyjną linię akcesoriów marki Rayz dla iPhone, iPad i iPod touch, które łączą inteligencję aplikacji z systemem iOS i nowatorskimi akcesoriami Lightning, zapewniając zupełnie nowe doznania, których nie można uzyskać przez gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Rally Rayz wykorzystuje najnowszą technologię Lightning firmy Apple, zasilaną przez platformę LightX firmy Avnera Corporation i ma na celu dostarczenie prostych i inteligentnych rozwiązań dla dzisiejszych użytkowników urządzeń mobilnych.

Kieszonkowe, ale głośne
Dzisiejsi konsumenci wymagają urządzeń o wysokiej wydajności, które działają płynnie zarówno w pracy i dla zabawy. Rally Rayz jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni, jednocześnie wzmacniając dźwięk połączenia, jak nigdy dotąd. „Rayz Rally oferuje zaskakujący poziom głośności i przejrzystości połączeń, co jest typowe dla dużych systemów konferencyjnych, pomimo niewielkiego rozmiaru” – powiedział Munenori Otsuki, prezes Onkyo i Pioneer Corporation. „Rally daje konsumentom możliwość natychmiastowego tworzenia rozmów konferencyjnych dla jednej osoby lub całego zespołu, po prostu podłączając Rally do portu Lightning Twojego iPhone’a. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe dzięki technologiom analogowym i akustycznym opatentowanym przez Avnera. Oprócz wysokiej jakości głosu, Rally również doskonale nadaje się do słuchania muzyki.

Plug and Play
Rally to pierwszy na świecie głośnik typu plug-and-play z funkcją Lightning. W przeciwieństwie do innych przenośnych głośników konferencyjnych, Rally nie ma baterii. Jest zasilany przez Twój iPhone i jest zawsze gotowy do działania. Platforma LightX firmy Avnera umożliwia Rally zminimalizowanie mocy wykorzystywanej przez iPhone. Wystarczy podłączyć Rally do portu Lightning, zainicjować połączenia z urządzenia, a dźwięk połączenia zostanie automatycznie przeniesiony do głośnika Rally. Rajz dostosowuje się do potrzeb konsumenta; Jego użycie może zostać rozszerzone na rozmowy przez internet na iPad i iPod touch, a także na komputerach Mac i PC za pośrednictwem standardowego kabla Lightning – USB. Nawiąż połączenie konferencyjne w dowolnym miejscu i czasie. To nowy rodzaj doświadczenia, który działa bez wysiłku.

Rozmowa i ładowanie
Rally jest również pierwszym telefonem konferencyjnym zasilanym przez Lightning, który umożliwia prowadzenie rozmów i ładowanie. Podłącz standardowy kabel Lightning do gniazda Lightning w głośniku Rally i włącz tryb ładowania telefonu iPhone, tabletu iPad lub iPoda touch.

Inteligentne funkcje
Rally automatycznie wie, jaki tryb jest używany –  konferencyjny czy słuchanie muzyki. Głośnik odpowiednio zoptymalizuje dźwięk, zapewniając krystalicznie czyste połączenia telefoniczne lub odtwarzanie muzyki. Pojedynczy przycisk Rally jest inteligentny i wycisza / włącza połączenia lub włącza / wstrzymuje odtwarzanie muzyki w zależności od tego, co robisz. Aplikacja na iOS obsługuje również automatyczne aktualizacje oprogramowania, zapewniając użytkownikom nowe funkcje i korzyści w miarę upływu czasu.

Pioneer wprowadza na rynek nowe rozwiązania mobilne audio„, powiedział Munenori Otsuki, prezes Onkyo i Pioneer Corporation. „Oprócz swoich funkcji i przystępnej ceny, ten kieszonkowy głośnik konferencyjny Lightning wyznacza nowy poziom wydajności„. „Współpracowaliśmy ściśle z Pioneer nad Rally, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszych klientów mobilnych bez pogarszania żywotności baterii, głośności lub wydajności” – powiedział Manpreet Khaira, prezes Avnera Corporation. „Jest to możliwe dzięki przełomowym innowacjom w dziedzinie dźwięku, głosu, mowy i obwodów czujników w nowej platformie LightX Avnera, która jest podstawą technologii modułu Lightning firmy Apple drugiej generacji„.