Pioneer

Pioneer

Pioneer

Pioneer DJ

Lenco

Lenco

Sangean Polska

Sangean


Nowości

Przedstawiamy DJM-S3, 2-kanałowy mikser kompatybilny z Serato DJ i Serato DVSPrzedstawiamy 2-kanałowy mikser z serii mikserów stworzonych dla Serato DJ: DJM-S3. Nowy mikser jest kompatybilny z Serato DJ oraz DVS, a dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej znanej z profesjonalnego modelu DJM-S9 możesz podłączyć go do komputera PC/MAC i używać niemal od razu po wyjęciu z opakowania.


Kontrola w kompaktowej formie: poznaj DDJ-SR2 – Kontroler DJ z dedykowanymi przyciskami dla najnowszych fukcji Serato DJOdnowiliśmy naszą linię kontrolerów dla Serato DJ tworząc nowy model: dwukanałowy DDJ-SR2. Umożliwia on korzystanie z dedykowanych przycisków dla najnowszych funkcji Serato DJ, w tym Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, z przyciskami Key Shift, Key Sync i Pitch Play. Lekki i mobilny DDJ-SR2 posiada możlwość rozbudowania do kompatybilności z Serato DVS (licencja sprzedawana oddzielnie), dzięki czemu może być najbardziej kompaktowym kontrolerem DVS stworzonym dla Serato DJ.


Nowe audiofilskie odtwarzacze sieciowe audio od Pioneer – N50AE i N-70AEPioneer przedstawia dwa nowe odtwarzacze sieciowe audio, N-70AE i N-50AE. Obydwa są wyposażone w wydajne przetworniki SABRE32 Ultra32 DAC, dwa transformatory, moduł USB-DAC obsługujący materiał DSD 2,8 / 5,6 / 11,2 MHz oraz możliwość odtwarzania zewnętrznych dysków twardych HDD/nośniki USB przez gniazdo USB. N-70AE wyposażono w podwójne przetworniki SABRE32 Ultra32 DAC oraz trzykomorową konstrukcję szkieletu obudowy, które izolują zasilanie cyfrowego bloku i obwodów cyfrowych od analogowego źródła zasilania i układów analogowych, eliminując zakłócenia elektryczne i magnetyczne. Sztywność konstrukcji zwiększono stosując poprzeczne płyty, które oddzielają bloki i panele boczne. Sztywna płyta dolna tłumi wibracje. Produkty charakteryzują się podwójnymi transformatorami w osobnych ekranowanych osłonach, które eliminują wpływ strumieni magnetycznych na bloki analogowe i cyfrowe, zapewniając czystą moc. Ponadto wysokiej podzespoły obejmują na przykład niestandardowe kondensatory zasilaczy, podczas, a N-70AE otrzymał maszynowo obrabiane zaciski RCA.


Pioneer prezentuje nowe, zamknięte słuchawki zaprojektowane z myślą o źródłach Hi-Res Audio AgeFirma Pioneer wprowadza do oferty nowe słuchawki SE-MONITOR 5, który korzystają z technologii i doświadczeń zdobytych przy projektowaniu flagowego modelu słuchawek SE-MASTER 1, oferując oryginalną jakość dźwięku Hi-Res oraz obsługę zarówno źródeł zbalansowanych jak i niezbalansowanych. Podczas opracowywania niestandardowego, pełnozakresowego, 50-milimetrowego zespołu napędowego inżynierowie Pioneer zdecydowali się skorzystać z najbardziej tradycyjnego materiału jakim jest drewno. Nano-włókna celulozowe, utworzone z wysoce rafinowanej organicznej masy celulozowej, służą do utworzenia unikalnego profilu przetwornika, który minimalizuje niepożądane rezonanse.


Pioneer przedstawia RAYZ: pierwsze słuchawki smart dedykowane do urządzeń ze złączem Lightning iPhone, iPad i iPod touchPioneer przedstawia słuchawki Rayz i Rayz Plus, które stanowią nową linię innowacyjnych akcesoriów dla urządzeń Apple iPhone, iPad i iPod touch. Rayz i Rayz Plus łączą inteligencję aplikacji z systemem iOS i nowatorskimi akcesoriami Lightning, w celu zapewnienia zupełnie nowych doznań, których nie można uzyskać przez gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Rayz i Rayz Plus korzystają z technologii Lightning Audio firmy Apple i mają na celu proste i inteligentne rozwiązywanie największych wyzwań, jakie na co dzień napotykają użytkownicy urządzeń mobilnych.


PIONEER przedstawia RAYZ RALLY: pierwszy, inteligentny, kieszonkowy głośnik konferencyjny zasilany przez LightningPioneer przedstawia Rayz Rally, pierwszy przenośny głośnik kieszonkowy Lightning, który zamienia telefon iPhone w głośnik konferencyjny wystarczająco głośny, aby nagłośnić salę konferencyjną. Rally łączy nową, innowacyjną linię akcesoriów marki Rayz dla iPhone, iPad i iPod touch, które łączą inteligencję aplikacji z systemem iOS i nowatorskimi akcesoriami Lightning, zapewniając zupełnie nowe doznania, których nie można uzyskać przez gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Rally Rayz wykorzystuje najnowszą technologię Lightning firmy Apple, zasilaną przez platformę LightX firmy Avnera Corporation i ma na celu dostarczenie prostych i inteligentnych rozwiązań dla dzisiejszych użytkowników urządzeń mobilnych.


Nowe słuchawki DJ stworzone dla profesjonalistów: poznaj serię HDJ-X!Stworzyliśmy nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, oferujących zupełnie nowe doznania podczas miksowania. Nowy, flagowy model HDJ-X10 został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych DJach, grających w klubach i na festiwalach. Stworzono je mając na uwadze częste podróże, jak również wygodę przy długotrwałym użytkowaniu. Jednocześnie, pozwalają usłyszeć częstotliwości, które nie są poddane reprodukcji w innych słuchawkach DJskich, dzięki czemu jeszcze głębiej poczujesz swoją muzykę.


Przedstawiamy DJM-750MK2 – Profesjonalny 4-kanałowy mikser DJ stworzony dla DJów klubowychNowy 4-kanałowy mikser dołącza do naszej oferty: DJM-750MK2. Ten model będzie idealnym dodatkiem do Twojego zestawu DJskiego, pozwalając na płynne przejście między ćwiczeniem w domu i miksowaniem w klubie. DJM-750MK2 odziedziczył wiele funkcji i elementów designu z naszego flagowego modelu DJM-900NXS2 i doskonale uzupełni np. odtwarzacze DJskie XDJ-1000MK2.


Wbudowany Chromecast w urządzeniach Pioneer!Pioneer opublikował aktualizację oprogramowania umożlwiającą korzystanie z Wbudowanego Chromecast w wybranych produktach audio i audio-video. Opublikowana aktualizacja zapewnia Wbudowany Chromecast na wybranych komponentach Hi-Fi, amplitunerach AV, systemach kina domowego i sieciowych systemach głośników wyprodukowanych przez Pioneer w 2016 roku lub później.

Wbudowany Chromecast to platforma umożliwiająca połączenie kompatybilnych aplikacji ze smartfonów i tabletów Android, iPada, iPhone'a, iPoda touch, Chromebook-a™ i przeglądarki Chrome™ (Mac, Windows®, Linux ) z komponentami Pioneer poprzez 5 GHz/2.4 GHz Wi-Fi®. Użytkownicy mogą strumieniowo przesyłać muzykę, radio internetowe i podcasty z popularnych serwisów sieciowych w wygodny i niezawodny sposób.


Nowe radioodtwarzacze samochodowe PioneerPioneer przedstawia swoje najnowsze odtwarzacze - DEH-X5900BT, DEH-4900DAB, DEH-3900BT, DEH-X2900UI i DEH-1900UB / UBG / UBB / UBA) oraz odtwarzacze cyfrowe - MVH-390BT, MVH-290DAB, MVH- 190UI i MVH-190UB. Te nowe modele posiadają innowacje w postaci obsługi zaawansowanej aplikacji pilota zdalnego sterowania (Pioneer ARC) i tworzenia kopii zapasowej pamięci. Jednocześnie oferuje funkcje, takie jak rozbudowana współpraca ze smartfonami, Bluetooth, DAB / DAB + i Spotify. Modele DEH oferują odtwarzanie CD podczas, gdy urządzenia MVH są przeznaczone dla miłośników muzyki, którzy wolą korzystać z przenośnych dysków USB lub ze smartfonów i strumieniować dźwięk audio.


Pioneer zaprezentował nowy, zaawansowany mikrosystem Hi-Fi X-HM76 oraz zachwycający jeszcze lepszym brzmieniem X-HM86DPioneer & Onkyo Europe z radością przedstawia nowe systemy Hi-Fi: X-HM76, X-HM76D i X-HM86D. Oprócz odtwarzania Twoich ulubionych płyt CD, nowe systemy pozwalają na korzystanie z zasobów internetowych serwisów muzycznych oraz odtwarzanie wysokiej rozdzielczości plików audio. Smukły i nowoczesny design nowych modeli sprawia, że będą one praktyczną ozdobą każdego pokoju dziennego.


Pioneer przedstawia Amplituner Sieciowy SC-LX501Pioneer zaprezentował amplituner audio video SC-LX501. Ten 7.1-kanałowy model oferuje możliwość stworzenia systemu multi-room audio, który pozwoli na bezprzewodowe odtwarzanie licznych źródeł, w różnych pomieszczeniach. Ponadto, wyposażony jest w najnowsze funkcje sieciowe, takie jak Google Cast oraz TIDAL. Dzięki automatycznej kalibracji MCACC, amplituner dostarcza doskonałe wrażenia przestrzennego dźwięku dostosowane do warunków akustycznych pomieszczenia. Nowa funkcja Reflex Optimizer dba, aby reprodukcja dźwięku odbywała się jednocześnie ze wszystkich kanałów bez utraty mocy. Zmiany przeszło także menu ekranowe, które umożliwa teraz jeszcze łatwiejsze przeprowadzanie konfiguracji początkowej oraz dostęp do ustawień sieciowych.


Aktualizacja oprogramowania sprzętowego wspierająca dts:X™ na różnych amplitunerach wielokanałowych Pioneer, dostępna od września 2016Pioneer informuje wszystkich posiadaczy odbiorników wielokanałowych generacji 2015 i 2016, przygotowanych do dts:X™, że aktualizacja oprogramowania sprzętowego do dekodowania dts:X™, która pierwotnie została zapowiedziana przez DTS na jesień 2015, będzie wkrótce dostępna.


SE-CL722T – wyjątkowa obudowa i doskonałe brzmieniePioneer przedstawia nowe słuchawki dokanałowe: SE-CL722T, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach smartfonów. Umieszczony na przewodzie mikrofon wraz z przyciskiem sterującym pozwala na wygodne odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych. Słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości 8-milimetrowe przetworniki gwarantujące głęboki bas i czyste brzmienie wysokich częstotliwości.


Pioneer & Onkyo z radością prezentuje nowy amplituner kina domowego: VSX-1131Pioneer & Onkyo z radością prezentuje nowy amplituner kina domowego: VSX-1131. Amplituner oferuje wsparcie dla Dolby Atmos oraz DTS:X i zaawansowaną autokalibrację Pioneer MCACC (także dla głośników Dolby Atmos). Ponadto, jest kompatybilny z najnowszymi funkcjami sieciowymi, jak GoogleCast, TuneIn, Deezer, czy Tidal. Dwuzakresowe połączenie Wi-Fi, nowy konwerter DAC 384kHz/32-bit, nowy interfejs graficzny oraz wsparcie dla HDCP 2.2 – a to wciąż nie wszystko!


Już teraz Pioneer XDP-100R obsługuje format MQA za pośrednictwem darmowej aktualizacji.Pioneer z dumą ogłasza, iż cyfrowy odtwarzacz audio obsługuje już format MQA. Pioneer XDP-100R, zaprezentowany na targach IFA we wrześniu 2015 roku, jest pierwszym na świecie przenośnym cyfrowym odtwarzaczem audio, obsługującym format MQA. Bezpłatna aktualizacja będzie dostępna na całym świecie od 12 kwietnia. Wystarczy pobrać najnowszą aplikację „Music” z Google PlayTM aby słuchać muzyki w formacie MQA.


Pioneer zaprezentował nowe słuchawki dokanałowe – SE-CL502. Są one także dostępne w wersji z mikrofonem, jako model SE-CL502T.Słuchawki SE-CL502 dostępne są w aż siedmiu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością znajdziesz kolor, który Ci odpowiada. Bez względu na to, czy wybierzesz klasyczną czerń bądź biel, czy jeden z pozostałych, żywych kolorów – pokochasz te słuchawki od pierwszego wejrzenia. Prosty i nowoczesny kształt oraz lekka konstrukcja sprawiają, że możesz je zabrać wszędzie – nawet w długą podróż.


VSX-531 - Jeszcze więcej możliwości połączeniowych z urządzeniami mobilnymi dzięki technologii Bluetooth i wejściu audioPioneer & Onkyo Europe przedstawia nowy amplituner VSX-531, który zapewnia podstawowe funkcje nowoczesnego kina domowego, przy rozsądnej cenie. Wyposażony jest w 5-kanałowy wzmacniacz, zapewniający równomierną i stabilną moc na wszystkich kanałach. Podłącz swoje ulubione kolumny i poczuj bogatą reprodukcję niskich częstotliwości oraz przenikający dźwięk przestrzenny, dzięki funkcji Autokalibracji pracującej na bazie technologii MCAAC stworzonej przez Pioneer. VSX-531 oferuje także wsparcie dla zapierającego dech sygnału video 4K/60p/4:4:4 oraz standardu HDCP 2.2 i technologii HDR. Nowy amplituner VSX-531 będzie idealnym wyborem dla rozpoczynających swoją przygodę z kinem domowym.


http://www.pioneer-audiovisual.eu/pl/blog/pioneer-og%C5%82osi%C5%82-wprowadzenie-na-rynek-nowych-s%C5%82uchawek-se-mhr5-rewolucyjnego-modelu-kt%C3%B3rySłuchawki SE-MHR5 łączą stylowe wykończenie z wysoką jakością brzmienia i komfortem przechowywania. Składany mechanizm oraz torba transportowa sprawiają, że możesz je zabrać w każdą podróż, a zamknięta konstrukcja zapewnia doskonałą izolację dźwięku. Słuchawki wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki, zapewniające szerokie pasmo przenoszenia w zakresie od 7kH do 50kHz. Dzięki temu osiągnięto głębokie i dynamiczne brzmienie basów oraz krystalicznie czystą reprodukcję wyższych tonów. Audiofilski charakter słuchawek podkreśla także zbalansowany przewód, który znajdziemy w zestawie oprócz tradycyjnego przewodu.


Pioneer zaprezentował kolejne słuchawki stworzone z myślą o użytkownikach smartfonów.Słuchawki SE-MJ722T łączą stylowe wykończenie z wysoką jakością brzmienia, którą zawdzięczają 40mm przetwornikom. Użytkownicy mogą cieszyć się głębokim basem oraz krystalicznym brzemieniem wysokich częstotliwości. Umieszczony na przewodzie mikrofon wraz z przyciskiem pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych i wygodne odbieranie połączeń. Dodatkowa, miękka poduszka umieszczona na pałąku znacznie poprawia komfort użytkowania ­– nawet przy długotrwałym słuchaniu.


Radioodtwarzacze samochodowe - teraz w zestawie z pilotemPioneer przedstawił dwie nowe wersje podstawowych radioodtwarzaczy samochodowych: MVH-181UB oraz DEH-1801UB. Obydwie jednostki nie różnią się od swoich podstawowych wersji (MVH-180UB oraz DEH-1800UB), lecz dodatkowo są dostarczane wraz z pilotem sterowania (pilot typu karta).


Jeszcze więcej możliwości: rekordbox 4.1 i dodatek rekordbox DVSPrzedstawiamy rekordbox™ 4.1 umożliwiający korzystanie z nowych funkcji rekordbox dj, łącznie z rekordbox DVS, który pozwala na jeszcze więcej elastyczności i kontroli. Po raz pierwszy opublikowany w październiku 2015 roku rekordbox dj, to oprogramowanie umożliwiające rozszerzenie potencjału rekordbox, pozwalając na współpracę z odtwarzaczami Pioneer CDJ, XDJ oraz kontrolerami. Najnowsza aktualizacja, rekordbox 4.1, zapewnia funkcję MIDI Learn oraz możliwość korzystania z płatnego dodatka rekordbox DVS Plus Pack. DVS oznacza możliwość uzyskania precyzyjnych scratchów z pomocą specjalnej, winylowej płyty kontrolnej (sprzedawana oddzielnie).


Poznaj nowego CDJ-2000NX2 oraz DJM-900NXS2Nasz flagowy zestaw DJski wyprzedził właśnie przyszłość. Poznaj nowy odtwarzacz CDJ-2000NXS2 i mikser DJM-900NXS2. Jako rezultat wieloletnich konsultacji z profesjonalnymi DJami, nasze nowe urządzenia zapewniają najwyższą możliwą jakość dźwięku, doskonale skonstruowane funkcje i bezprecedensowe możliwości kontroli.


Sieciowy amplituner stereo od Pioneer: SX-N30 z Wi-Fi, Airplay oraz Bluetooth.Pioneer & Onkyo Europe GmbH zaprezentował nowość: amplituner stereo z funkcjami sieciowymi SX-N30. Amplituner umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki przez Wi-Fi, Bluetooth oraz technologię AirPlay. Wysokiej mocy wzmocnienie zapewnia dynamiczne i wysokiej jakości brzmienie oraz pozwala na podłączenie gramofonów i innych urządzeń źródłowych.


Pioneer SX-20DAB – nowy amplituner stereo z tunerem DAB/DAB+Pioneer & Onkyo Europe zaprezentował nowy amplituner stereo, SX-20DAB. Model ten jest wyposażony w wysokiej mocy wzmacniacz 100W/kanał, tuner radia FM/DAB/DAB+ i jest kompatybilny z wieloma źródłami wysokiej jakości muzyki.


NOWA GENERACJA: przedstawiamy DDJ-RZ i DDJ-RX – pierwsze na świecie kontrolery dla rekordbox djPioneer DJ zaprezentował DDJ-RZ i DDJ-RX – pierwsze kontrolery przygotowane dla oprogramowania rekordbox dj. Nowe urządzenia pozwalają DJom na jeszcze więcej elastyczności i komfortu: teraz mogą przygotowywać swoje utwory w rekordbox i miksować je na kontrolerze podłączonym do laptopa w trybie plug-and-play.


Więcej kolorów i więcej zabawy wraz z pojawieniem się nowych mikrosystemów PioneerPioneer zaprezentował cztery nowe modele mikrosystemów CD: X-CM35 dostępny aż w siedmiu kolorach, oraz X-HM15, X-HM15BT i X-HM15BTD. Kompaktowe wymiary, duże możliwości i doskonałe brzmienie - to cechy wspólne nowych systemów Hi-Fi.


Przedstawiamy kontroler dla początkujących DJów: DDJ-SB2Początkujący DJe mogą mieć teraz bezkompromiswą kontrolę, dzięki nowemu kontrolerowi Serato DJ. Dwukanałowy DDJ-SB2 odziedziczył wszystkie funkcje po swoim poprzedniku DDJ-SB, takie jak Filter Fade, pady funkcyjne czy zaawansowane funkcje DJ, dotychczas dostępne tylko w droższych urządzeniach.


Nowy, 2-kanałowy mikser dla Serato DJ daje jeszcze więcej możliwości personalizacjiNowy dwukanałowy mikser DJM-S9 stworzony z myślą o użytkownikach Serato DJ daje Ci większe możliwości personalizacji dzięki jeszcze szybszemu i dokładniejszemu crossfaderowi, padom funkcyjnym i przyciskom efektów. Mikser zapewnia łatwą współpracę z Serato DJ dzięki połączeniu plug-and-play.


Słuchawki DJ HDJ-1500 teraz dostępne także w kolorze złotymPioneer DJ zaprezentował nową wersję kolorystyczną słuchawek HDJ-1500. Teraz, oprócz wersji czarnej, srebrnej i białej, te wyjątkowe słuchawki dostępne są także w kolorze złotym. Głębokie basy i czyste brzmienie pozostałych częstotliwości zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu przetworników o średnicy 50mm oraz membran o grubości 38μm. Wysoka moc wyjściowa pozwala na uzyskanie czystego brzmienia nawet przy wysokiej głośności. Przełomowa technologia komory dźwiękowej eliminuje hałas z otoczenia, a lekka konstrukcja i samodopasowujące się pady nauszne poprawiają komfort użytkowania.


Nowa generacja samochodowych odtwarzaczy Pioneer to zupełnie nowe standardy rozrywki.Pioneer zaprezentował zupełnie nową linię radioodtwarzaczy CD oraz odtwarzaczy bez napędu CD, która odpowiada na aktualne standardy jakości dźwięku, funkcjonalności, łatwości obsługi oraz możliwości połączeniowych. Nowa linia odtwarzaczy CD składa się z siedmiu modeli, począwszy od DEH-1800UB*, DEH-2800UI, DEH-X3800UI, DEH-4800BT, DEH-4800DAB, DEH-X5800BT i DEH-X6800DAB. Seria odtwarzaczy MVH (bez napędu CD) składa się teraz z czterech, nowych jednostek: MVH-180UB, MVH-180UI**, MVH-280DAB oraz MVH-X380BT.


Nowe głośniki dla kina domowego - Pioneer S-RS88TBPioneer przedstawia nowy zestaw kolumn stworzony dla entuzjastów kina domowego. Zestaw S-RS88TB składa się z dwóch, wysokich kolumn przednich, głośnika centralnego oraz dwóch głośników surround.


Nowe samochodowe odtwarzacze multimedialne – z funkcją carplay!Pioneer Europe zaprezentował pięć nowych odtwarzaczy samochodowych zapewniających intuicyjną kontrolę, wysokiej jakości rozrywkę multimedialną i zaawansowane możliwości połączeniowe, w tym Android Auto (usługa niedostępna w Polsce z przyczyn niezależnych od Pioneer) i CarPlay. Nowe modele, w tym cztery z wbudowaną nawigacją zaprojektowano z myślą o użytkownikach smartfonów, którzy chcą bezpiecznie wykorzystywać ich możliwości w samochodzie.


AktualnościPioneer TS-WX70DA zdobył prestiżowy tytuł Najlepszego Aktywnego Subwoofera 2017-2018 nadawany przez EISA!

"Łatwo jest wyprodukować subwoofer, który zatrzęsie samochodem, ale sprawić, że zachowa on czystość brzmienia jest prawdziwą sztuką - i w tym właśnie Pioneer przewyższył pozostałych kandydatów. Imponujący jest fakt, że ten subwoofer aktywny uzyskuje takie osiągi mimo ultracienkiej obudowie (zaledwie 97mm), przez co idealnie sprawdzi się w samochodach o niewielkiej przestrzeni. Wszystko to dzięki dwóm 6,5-calowym głośnikom i wzmacniaczowi klasy D z Cyfrową Kontrolą Basu (Digital Bass Control). Subwoofer umożliwia korzystanie z dwóch trybów dźwięku: "Deep" dla nowoczesnej muzyki i "Dynamic" stworzony dla muzyki jazzowej i klasycznej." - brzmiało uzasadnienie EISA.Pioneer N-70A najlepszym odtwarzaczem sieciowym do 10'000zł!

Z radością informujemy, że odtwarzacz N-70A został uznany przez redakcję Audio Video najlepszym odtwarzaczem sieciowym do 10'000zł. Odtwarzacz zdobył nagrodę roku 2016 w tej kategorii. Jest to dla nas kolejny dowód na to, jak wyjątkowym i wszechstronnym urządzeniem jest odtwarzacz N-70A. Cieszymy się, że potwierdziła to także opinia ekspertów z dziedziny produktów Audio-video.DSV otrzymuje tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play 2015!

Z radością informujemy, że firma DSV otrzymała tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play 2015. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie i rzetelność w codziennej działalności została po raz kolejny doceniona przez organizatorów programu.Darmowa muzyka Hi-Res 24-bit przy zakupie amplitunera sieciowego SX-N30!

Z radością informujemy o rozpoczynającej się akcji promocyjnej, podczas której do każdego amplitunera sieciowego Pioneer SX-N30 będzie dołączona pamięć USB z wysokiej jakości muzyką Hi-Res 24-bit. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się urzekającym brzmieniem nieskompresowanej muzyki zaraz po rozpakowaniu swojego nowego urządzenia Pioneer.

Dołączony do opakowania pendrive o pojemności 8GB zawiera pełen album Slow „Art of Silence” oraz, jako bonus utwór „Child In Me” Michaela Patches Stewarta.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i dotyczy produktów zakupionych jedynie u Autoryzowanych Dealerów Pioneer w Polsce.Dwie nagrody EISA dla Pioneer!

Z radością informujemy, że Pioneer zdobył w tym roku dwie nagrody EISA:

 • VSX-930 otrzymał tytuł: Europejski Amplituner Kina Domowego 2015-2016
 • BDP-LX88 został wyróżniony tytułem: Europejski Odtwarzacz Blu-Ray 2015-2016

 • EISA jest największą organizacją wydawców multimedialnych w Europie , zrzeszającą ponad 50 magazynów z 19 europejskich krajów. Każdego roku, jury składające się z redaktorów naczelnych tychże czasopism wybiera wyróżniające się produkty i technologie, w szerokim zakresie kategorii produktów audio  Pioneer otrzymuje złote godło Lider Jakości 2015

  Z dumą informujemy, że marka Pioneer znalazła się w gronie laureatów programu Konsumencki Lider Jakości 2015 otrzymując złote godło w kategorii producentów sprzętu Car Audio.

  Zmiany w europejskiej centrali Pioneer

  Z dniem 2 marca 2015 centralą marki Pioneer w Europie dla produktów w kategorii: Rozrywka Domowa AV i Słuchawki zostaje firma Pioneer & Onkyo Europe GmbH, natomiast dla produktów Pioneer DJ będzie to firma Pioneer DJ Europe Ltd.

  Jednocześnie informujemy, że oficjalnym dystrybutorem marki Pioneer w Polsce pozostaje firma DSV Sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Gdyni.

  Serwis i obsługa klienta także pozostają bez zmian.
  WARUNKI GWARANCJI PRODUKTÓW PIONEER, LENCO, UNOLD, SANGEAN i TREBS

  Prezentujemy treść warunków gwarancji dla produktów marek będących w naszej dystrybucji zakupionych po 25 grudnia 2014 roku.


  Pioneer

  Pioneer - głośniki samochodowe

  Pioneer - głośniki

  Pioneer - słuchawki

  Lenco

  Unold

  Sangean

  Trebs  Pioneer został uhonorowany jako Produkt Optymalny - Price Quality

  Z przyjemnością ogłaszamy, że marka Pioneer została uhonorowana jako Produkt Optymalny - Price Quality w kategorii sprzętu muzycznego car audio.

  Certyfikat ten jest wydawany marce, która zyskała uznanie konsumentów w plebiscycie Price Quality. Nagrodzoną markę wyróżnia optymalny stosunek ceny produktów do jakości.  Pioneer otrzymuje tytuł Dobra Marka 2015

  Z radością informujemy, że marka Pioneer została ponownie doceniona przez konsumentów otrzymując tytuł DOBREJ MARKI 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma.


  Wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku. Organizatorzy Programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz szósty przeprowadzili badania rynkowe mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów. Produkty marki Pioneer zostały w tych badaniach bardzo wysoko ocenione, dlatego postanowiono wyróżnić je tytułem Dobrej Marki.

   


  Dwie nagrody EISA dla Pioneer!

  Z przyjemnością informujemy, że nasze produkty, Pioneer VSX-924 i AVIC-F60DAB, zdobyły nagrodę EISA w kategoriach:
  Europejskiego Amplitunera Kina Domowego 2014-2015
  i tytuł Europejskiej Nawigacji Samochodowej 2014-2015.

  Jest nam niezmiernie miło, że EISA doceniła nasze produkty i możemy się cieszyć takimi wyróżnieniami.  DSV rozpoczyna współpracę z marką Toshiba!

  Z radością informujemy, że 31 marca 2014 oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z marką Toshiba. W ramach tejże współpracy rozpoczynamy dystrybucję telewizorów Toshiba klasy premium.  Firma DSV wyróżniona przez Forbes!

  Firma DSV została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2014 - ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności przygotowany we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreeta.

  Zmiana formy prawnej DSV.

  Od dnia 24 grudnia 2013 DSV zmienia formę prawną, przez co pełna nazwa naszej firmy to od tego momentu: DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa.