Nagrody

Nagrody Nagrody
 1. Lider Jakości 2015Z dumą informujemy, że marka Pioneer znalazła się w gronie laureatów programu Konsumencki Lider Jakości 2015 otrzymując złote godło w kategorii producentów sprzętu Car Audio.
 2. Price QualityZ przyjemnością ogłaszamy, że marka Pioneer została uhonorowana jako Produkt Optymalny - Price Quality w kategorii sprzętu muzycznego car audio.
 3. Diamenty ForbesaZ radością informujemy, że marka Pioneer została ponownie doceniona przez konsumentów otrzymując tytuł DOBREJ MARKI 2015
  – Jakość, Zaufanie, Renoma.
 4. Diamenty Forbesa Firma DSV została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2014 - ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności przygotowany we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreeta..
 5. Z radością informujemy, iż marka Pioneer zdobyła 48% głosów, a co za tym idzie trzeci raz z rzędu uplasowała się na I miejscu w dziewiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „LAUR KONSUMENTA 2013” w kategorii: Urządzenia car -audio i zdobyła możliwość posługiwania się godłem Laur Konsumenta Grand Prix 2013 oraz złotym Laurem Konsumenta 2013.
 6. Unold - odkryciem roku 2013
  Marka Unold otrzymała wyróżnienie Odkrycie 2013 w ogólnoposkim programie konsumenckim Laur Konsumenta, organizowanym przez wydawnictwo ‘Rzecz o biznesie’. Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywających serca klientów… O nominacji produktu do prestiżowego tytułu Laur Konsumenta/Klienta-Odkrycie Roku decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności. 7. CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ
  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2012 według D&B Poland z Grupy Bisnode Polska.
 8. Z wielką radością informujemy, iż według rankingu TOP 100 – 100 najlepszych przedsiębiorstw Pomorza, którego wyniki zostały opublikowane 23 czerwca br. przez „Polska Dziennik Bałtycki”, nasza firma uzyskała wspaniały wynik Więcej...
 9. Firma DSV Sp. z o.o. S.K.A. została wybrana przez Pioneer Corporation dystrybutorem roku 2008. Więcej...
 10. DSV Sp. z o.o. S.K.A. od wielu lat uczestniczy w programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
  Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" to ponad 10 lat doświadczeń w:
  • promocji etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi;
  • wspieraniu rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki, promowaniu finalistów programu na rynkach krajowych i zagranicznych;
  • poprawianiu wizerunku przedsiębiorstw polskich poprzez promowanie w środkach masowego przekazu firm, które rzetelnie, zgodnie z zasadami etyki prowadzą działalność gospodarczą;
  • zachęcaniu wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy oraz podjęcia szkoleń w tym zakresie.
  • Fair Play
   • DSV Sp. z o.o. S.K.A. otrzymało tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” w latach:
   • 2001
   • 2002
   • 2003 „Złoty Certyfikat”
   • 2004
   • 2005
   • 2006 „Brązowy Laur”
   • 2007 „Srebrny Laur”
   • 2008 „Złoty Laur”
   • 2009 „Platynowy Laur”
   • 2010 „Platynowa Statuetka”
   • 2011 „Przedsiębiorstwo Fair Play 2011”
   • 2012 „Przedsiębiorstwo Fair Play 2012”
   • 2012 „Ambasador Fair Play w Biznesie”
   • 2015 „Przedsiębiorstwo Fair Play 2015”
 11. Solidna Firma 2009 Ponadto firma została wyróżniona tytułem "Solidna Firma" w programie Biała Lista w 2002, 2008 i 2009 roku.
 12. Gazele Biznesu W latach 2013, 2006 i 2007 DSV Sp. z o.o. S.K.A. zaliczono do grona „Gazele Biznesu” w programie organizowanym przez wydawcę tygodnika Puls Biznesu.
 13. Złoty Laur W roku 2008 w badaniu popularności produktów i usług na polskim rynku, organizowanym przez Przegląd Gospodarczy i Rzeczpospolitą, PIONEER zajął I miejsce w kategorii "RADIOODTWARZACZE SAMOCHODOWE" i tym samym produkty uzyskały tytuł "LAUR KLIENTA 2008".
 14. Cztery produkty Pioneer, wśród których znalazły się telewizory plazmowe KURO i urządzenia audio, otrzymały prestiżowe nagrody iF Product Design Award za wyjątkowe wzornictwo.
 15. Amplituner VSX 818V-S Produktem Roku 2008!
  W plebiscycie czasopisma Kino Domowe amplituner Pioneer VSX 818V-S zyskał uznanie i nagrodę w kategorii Produkt Roku 2008 - Wybór Czytelników. Czytelnicy wybrali, spośród wielu odsłuchanych, obejrzanych i przebadanych gruntownie urządzeń audio-wideo przez redakcję Kina Domowego, urządzenia wyjątkowe, które zasługują na szczególne uznanie i wyróżnienie.
 16. Najnowsze osiągnięcie Loewe!
  Telewizor Loewe Reference 52 został wyróżniony w corocznym plebiscycie najbardziej designerskich produktów Machina Design Awards 2009r. w kategorii Elektronika RTV.
 17. Loewe Connect laureatem nagrody "Machina Design"!
  5 lutego br. podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odebraliśmy nagrodę w kategorii Elektronika RTV w plebiscycie magazynu "Machina Design" na najbardziej designerski produkt roku. Spośród blisko 400 nadesłanych zgłoszeń międzynarodowe jury wyłoniło 21 laureatów plebiscytu - najciekawsze i najbardziej designerskie produkty, miejsca i obiekty, jakie pojawiły się w ostatnich latach na polskim rynku.
 18. CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ
  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2012 według D&B Poland z Grupy Bisnode Polska.