UNOLD

UNOLD


Nowości

Nowy, szklany czajnik od UNOLD!

Nowość w ofercie Unold - Szklany Czajnik 18580 z eleganckim zielonym podświetleniem. Wykonany z wysokiej jakości szkła z nowoczesną podstawką. Praktyczne urządzenie i wyjątkowa ozdoba kuchni.

Kompaktowa płyta indukcyjna - nowość w ofercie marki Unold!

Doskonały dla małej kuchni bądź podczas wyjazdów - kompaktowa płyta indukcyjna Unold 58265 z dwiema powierzchniami grzewczymi. Bezpieczna w użytkowaniu dzięki funkcjom bezpieczeństwa, a przy tym wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Automat do popcornu Unold 48525 - nowość!

Kolejna maszyna do domowego przygotowywania popcornu w ofercie Unold. Idealna dla całej rodziny dzięki dużemu pojemnikowi. Ułatwia przygotowywanie prażonej kukurydzy w czysty i bezpieczny sposób.

AktualnościDSV otrzymuje tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play 2015!

Z radością informujemy, że firma DSV otrzymała tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play 2015. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie i rzetelność w codziennej działalności została po raz kolejny doceniona przez organizatorów programu.WARUNKI GWARANCJI PRODUKTÓW PIONEER, LENCO, UNOLD, SANGEAN i TREBS

Prezentujemy treść warunków gwarancji dla produktów marek będących w naszej dystrybucji zakupionych po 25 grudnia 2014 roku.


Pioneer

Pioneer - głośniki samochodowe

Pioneer - głośniki

Pioneer - słuchawki

Lenco

Unold

Sangean

Trebs

-->